Skip to content


Tábor 2012

Letošní tábor s názvem 2012: Vesmírná odysea bude probíhat v termínu od pátku 11.8. do soboty 24.8.2012 (14 dní). Určen je dětem a mládeži ve věku 10-18 let. Předpokládáme zájem o astronomii/kosmonautiku, ale na dosavadních zkušenostech nezáleží, vítáme začátečníky i pokročilé.

Účastníci budou ubytování v nově rekonstruovaném penzionu Chalupa Polesí, Říčky v Orlických horách. Doprava na místo je individuální – v případě zájmu je možno kontaktovat ostatní účastníky a domluvit se na společné dopravě. Tábor pořádá Sekce pro děti a mládež České astronomické společnosti.

Celková cena je 4450 Kč. Zálohu ve výši 2000 Kč je nutno zaplatit do 31.3.2012, doplatek do 31.5. V ceně je zahrnuto ubytování, strava 5x denně, pojištění, zdravotník, kuchařka a zajištění hlavního astronomicko-kosmonautického programu.

Vybavení je podobné jako na jiné tábory. Kvůli nočním astronomickým pozorováním je důležité teplé oblečení. Pokud účastník vlastní dalekohled nebo triedr, může jej dovézt s sebou.

Po odeslání přihlášky se Vám ozveme s podrobnějšími informacemi ohledně tábora a platby. Pokud máte nějaké další dotazy, nebojte se nás kontaktovat na mladez@astro.cz, bartakova@astro.cz nebo 737 826 352 (Ing. Věra Bartáková, vedoucí tábora a předsedkyně Sekce).

 

Storno poplatky: naše storno poplatky se řídí obvyklými pravidly (např. http://www.veselamysl.cz/Prihlasky/Storno%20poplatky.pdf). Jejich konkrétní výši určujeme individuálně, podle důvodu, pro který se dítě tábora nezúčastní, a podle našich nákladů.Komentáře

Žádné komentáře.

Přidat komentář

Povinné

Povinné

Volitelné